 Home > Just Added -> Broadcast Audio Accessories -> Marshall -> V-PS12-500 12VDC Power Supply 500mA 90 Degree Plug
Marshall V-PS12-500
12VDC Power Supply 500mA 90 Degree Plug
Part #: V-PS12-500
Satisfaction Guaranteed!
Free Shipping* | 30 Day Returns* | Authorized Dealer
"Very helpful and professional!"
Contact a product specialist!
Proudly supporting our customers since 2008
Description
12VDC (500mA) regulated Power Supply with coax plug
Conference Room AV
1775 W. State St. #189