Sharp 4P-B50EJ2U
50"4K 3840x2160 300 nit, LED Direct Backlight Commercial TV
Part #: 4P-B50EJ2U
Satisfaction Guaranteed!
Free Shipping* | 30 Day Returns* | Authorized Dealer
"Excellent and prompt call back from customer service!"
-Maciej Z.
Contact a product specialist!
Proudly supporting our customers since 2008
Description
Regardless of the setting, ensure your communication has never been more impressive. The Sharp AQUOS Commercial TV 4P-B Series offers a wide range of sizes from 50" Class (49.5" diagonal) to 75" Class (75.0" diagonal). Regardless of your industry, when you need to inform, entertain or engage an audience the 4P-B Series delivers your message with superb picture quality.
Conference Room AV
1775 W. State St. #189