 Home > Just Added -> MXNet 1G -> AVPro Edge -> AC-MXNET-1G-12VPSU MXnet 1G 12V Power Supply
AVPro Edge
AC-MXNET-1G-12VPSU
MXnet 1G 12V Power Supply
Part #: AC-MXNET-1G-12VPSU
Satisfaction Guaranteed!
Free Shipping* | 30 Day Returns* | Authorized Dealer
"Very nice folks to work with. Quick and good information"
-Jeff A.
Contact a product specialist!
Proudly supporting our customers since 2008
Description
PSU for Encoder/Decoder – 12V 2A Locking Connector
Conference Room AV
1775 W. State St. #189